Rychlé hledání

Specializovaný servis tlumičů

Specializovaný servis tlumičů

Nejčastější dotazy:

Servis na počkání? To bohužel nejde. Když jde vše jak má, tak jeden den než zašleme zpět. Záleží na dostupnosti dílů
Cena servisu? Průměrná cena servisu je 2500,-Kč za zadní tlumič nebo sadu předních tlumičů. Cena včetně materiálu. Záleží, záleží na výběru zákazníka co si vybere za výrobce dílů
Jak je dostat k nám na servis? Zabalit, poslat iniciály a pošleme si pro ně. Cena 230,- tam i zpět. Nebo osobně.
Jak se platí v případě zaslání? Můžete převodem na účet nebo zašleme na dobírku (GLS).

 

Základní servis: 1500,-

Servis obsahuje: Kompletní demontáž tlumiče / předních vidlic. Vyčištění kanálků, planžet, výměna poškozených dílů a naplnění olejem Bel-Ray. U zadního tlumiče naplnění pomocí speciální plničky. Nastavení dle výrobce či dle původního stavu. Vylepení kontrolního štítku s nastavením tlumiče. Cena bez použitého materiálu (prachovky, gufera, pouzdra, atd.).

 

Pokročilý servis s dražším olejem: 2000,-

Servis obsahuje: Kompletní demontáž tlumiče / předních vidlic. Vyčištění kanálků, planžet, výměna poškozených dílů a naplnění olejem K-tech / Ohlins / KYB. U zadního tlumiče naplnění pomocí speciální plničky. Nastavení dle výrobce nebo do původního stavu. Vylepení kontrolního štítku s nastavením tlumiče. Cena bez použitého materiálu (prachovky, gufera, pouzdra, atd.).

 

Přenastavení podvozku: 2500,-

Servis obsahuje: Kompletní demontáž tlumiče / předních vidlic. Vyčištění kanálků, planžet, výměna poškozených dílů. Bude provedena úprava tlumící charakteristiky dle anglického úpravce K-tech nebo na přání zákazníka. Přenastavení a naplnění olejem K-tech / Ohlins / KYB. U zadního tlumiče naplnění pomocí speciální plničky. Vylepení kontrolního štítku s nastavením tlumiče. Cena bez použitého materiálu (prachovky, gufera, pouzdra, atd.).

 

Výměna pouzder: 2500,-

Servis obsahuje: Kompletní rozebrání předních vidlic. Vyčištění kanálků, planžet, výměna poškozených dílů. Osazeními novými pouzdry a změření tolerance. Případné zabroušení / vyspárovaní na správnou vůli. Naplnění olejem K-tech / Ohlins / KYB. Nastavení dle výrobce nebo do původního stavu. Vylepení kontrolního štítku s nastavením tlumiče. Cena bez použitého materiálu (prachovky, gufera, pouzdra, atd.). V případě základního servisu, přenastavení podvozku je příplatek 500,-

Doporučený interval na výměnu oleje 20-30mth.
U tlumičů s gumovou membránou 10-15mth

Ač se Vám zdá, že tlumiče fungují stále stejně olej časem degraduje a ztrácí své vlastnosti. Na degradaci má vliv vysoká pracovní teplota (obzvlášť zadní tlumič), vzduch a otěry z vnitřních částí. U tlumičů s gumovou membránou také únik dusíku do oleje. Pravidelnou výměnou zajistíte nejen menší opotřebení vnitřních dílů, větší jízdní komfort ale můžete předejít i nákladnějším opravám díky včasnému odhalení.

 

Pick & Return tlumičů => tlumiče vyzvedneme, provedeme servis a zašleme zpět.

Stačí jen napsat, zavolat a domluvit se na termínu vyzvednutí. Kurýr se v domluvený den s Vámi spojí a tlumiče vyzvedne. Tlumiče musí být bezpečně zabalené! Po servisu je zase zašleme kurýrem zpět. Žádné chození na poštu, žádné posílání po kamarádech :)
Poštovné 230,-Kč za cestu k nám i zpět

Základní servis 1 500 Kč
Pokročilý servis 2 000 Kč
Přenastavení podvozku 2 500 Kč
Výměna pouzder u předních vidlic 2 500 Kč
Demontáž tlumiče / vidlic z motorky / kola – dle hodinové sazby, od: 500 Kč
Pick & Return 250 Kč
- cena bez potřebného materiálu – gufera, pouzdra, atd.  

 

Tečou vám vidlice? Zde je video návod co by jste mohli zkusit: 

Vyhledávání podle vozidel

Katalog podle výrobků

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb a jeho kopírování bude trestně stíháno.