Servis tlumičů

Všechny tlumiče rozebereme na díly, jak konstrukce tlumičů umožňuje, abychom zajistili 100% funkčnost. Každou podložku máme v ruce abychom se přesvědčili, že není poškozena.

Svěřte tlumiče odborníkům

V posledních letech je znát důležitost správného nastavení a funkčnosti podvozku. Náš servis se specializuje na servis tlumičů, a to nejen správnými nástroji pro kvalitně odvedenou práci, ale i absolvováním odborných školení u světových úpravců a spolupráce s nimi.

 

Servis obsahuje

Vyčištění kanálků, planžet, výměna poškozených dílů a naplnění olejem. V případě konstrukce odvzdušnění přes vakuovou plnicí stanici a natlakovaní dusíkem. Nastavení dle výrobce či dle původního stavu. Vylepení kontrolního štítku s nastavením tlumiče.

Přenastavení tlumičů

Ve spolupráci s Anglickým úpravcem K-Tech máme přístup k jeho datům a vývoji v úpravě motokrosových tlumičů. Zároveň jsme schopni dodat kitové sady od Italských úpravců Dal Soggio, Lainer

Ceník

U předních tlumičů se liší cena v závislosti na jejich konstrukci (konvenční x kazetové). Cena je bez použitého materiálu (prachovky, gufera, pouzdra, atd.). Na výběr olejů Adrenalin, K-tech, KYB, Ohlins, Showa. Více info naleznete v aktuálním ceníku.

Nejčastější dotazy a odpovědi k servisu tlumičů

Z kapacitních důvodů to nejde. Na práci musíme mít klid. Když jde vše, tak jak má, tak se dá servis stihnout během jednoho dne.

Průměrná cena servisu je 3000,-Kč za zadní tlumič nebo sadu předních tlumičů. Cena je včetně materiálu. Záleží jak na konstrukci předních tlumičů tak na ceně dílů.

Zabalit, poslat iniciály a pošleme si pro ně. Cena je cca 300,- Kč tam i zpět. Nebo osobně.

Můžete převodem na účet nebo zašleme na dobírku (GLS, DPD).

Služba pick & Return

Co je služba Pick & Return a jak funguje?

Služba svozu a rozvozu tlumičů => tlumiče vyzvedneme, provedeme servis a zašleme zpět.

Stačí jen napsat, zavolat a domluvit se na termínu vyzvednutí. Kurýr se v domluvený den s Vámi spojí a tlumiče vyzvedne. Tlumiče musí být bezpečně zabalené! Po servisu je zase zašleme kurýrem zpět. Žádné chození na poštu, žádné posílání po kamarádech 🙂

1) Kontaktujete nás e-mailem, nebo přes web

Stačí e-mailem objednat svoz - potřebujeme adresu, e-mail a telefon.

3) Kurýr tlumiče vyzvedne a přiveze do servisu

Vyčkáte na kurýra (GLS, DPD), který od Vás tlumiče a průvodku vyzvedne.

2) Tlumiče zabalíte a vyplníte průvodku

Stačí zabalit tlumiče, aby při převozu nedošlo k poškození a přiložit vyplněnou průvodku.

4) Tlumiče opravíme a zašleme zpět

Na zpět posíláme tlumiče stejnou cestou. Zase na adresu kterou si zvolíte.

Už znáte naše skvělé služby?